Apartmán 267

Krkonoše

Apartmán 267 se nachází v Janských Lázních v Krkonoších. Objekt se nachází u druhého sloupu lanové kabinové dráhy na Černou horu, 200 metrů od její spodní stanice.

Samotné ubytování nabízí ve třech 4lůžkových pokojích ke kterým patří společné sociální zařízení (2x WC, 1x koupelna s vanou, 1x sprchový kout) a jedna plně vybavená kuchyně (lednice, sporák s elektrickou troubou, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, mixér, nádobí, příbory, koření). K dalšímu 4lůžkovému pokoji patří vlastní sociální zařízení a vlastní kuchyně. Na každém pokoji je 1x manželské dvojlůžko, 1x palanda, barevná televize s připojením na UPC a lednice.

Provoz zařízení je non-stop.

Dále je hostům k dispozici lyžárna a sušárna. Venkovní posezení s ohništěm.

Parkování pro 3 automobily před objektem (v zimních měsících vhodné sněhové řetězy).

Centrum Janských Lázní se secesní lázeňskou kolonádou a přilehlými lázeňskými domy je vzdáleno 900 m. Nejbližší restaurace 100 m, ostatní do 300 m. V místě je též nákupní středisko, lékařská a zubní ordinace.

Zimní aktivity: Dolní stanice kabinové lanovky na Černou horu je vzdálena 200 m od objektu. Dalších 10 vleků leží v okruhu 350 m. Jsou zde rovněž ideální podmínky pro běžkaře - tratě v délce 40 km, upravované frézou. Sáňkařská dráha v délce 2,5 km v bezprostřední blízkosti. Skibus Svoboda nad Úpou? Janské Lázně jezdí v zimní sezoně zdarma! Půjčovna saní, lyží a snowboardů. Noční lyžování. Lyžařská škola, dětské vleky. Chata Lesanka? diskotéka každý večer.

Letní aktivity: V Janských Lázních minigolf, krytý bazén. Naučná 16 km cyklistická stezka okolo Černé a Světlé hory. Značené cyklotrasy. Přeprava kol lanovkou na Černou horu zdarma. Ve Svobodě nad Úpou 2x bowlingová dráha. V Mladých Bukách golfové hřiště - 18 jamek. V Černém Dole 2x kuželkářská dráha a tenisové kurty. Možnost výletů do Adršpašských skal, Ratibořic - Babiččina údolí, ZOO ve Dvoře Králové. V Trutnově moderní koupaliště s toboganem. Letiště Vrchlabí - vyhlídkové lety nad Krkonošemi.

Zobrazit více

Mapa

Zvětšit mapu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 4 lůžkové, apartmá
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 1

Kalendář akcí

29.1.2022 - 29.5.2022

Pozdrav z Krkonoš

Vzdálenost: 12,91 km
Kdo z nás by někdy v životě nenavštívil Krkonoše.
Pension Holzinger, autor: Archiv: Pension Holzinger
 
 

Krkonošská 267
Janské Lázně, 542 25
GPS: 50°38'0.141"N,15°46'8.892"E
Nadmořská výška: 745 m

GSM:+420 775 156 962
E-mail:pension@holzinger.czpension@holzinger.cz
richterx@volny.czrichterx@volny.cz
Web:www.holzinger.czhttp://www.holzinger.cz
Pension Holzinger, autor: Archiv: Pension Holzinger
Pension Holzinger, autor: Archiv: Pension Holzinger
Pension Holzinger, autor: Archiv: Pension Holzinger