Parkhotel Skalní město

Český ráj

Parkhotel Skalní město nabízí ubytování v obci Pařezská Lhota nedaleko města Jičín. Rozkládá se v těsné blízkosti skalního města Prachovské skály, na okraji rekreačně využívaného parku, v malebném regionu Český ráj.

Parkhotel Skalní město - ubytování:

Hotel má pokoje vybavené sprchou, WC, TV/SAT a telefonem; k dispozici je též 1 apartmán se 4 lůžky. Pro hosty je připravena hotelová restaurace, salónek a hotelový klub, který lze využít i jako jednací nebo školicí místnost.

Parkhotel Skalní město - stravování:

Ubytovaným hostům i volně příchozím návštěvníkům nabízí restaurace velký výběr specialit mezinárodní i místní kuchyně, klasický sortiment nápojů korunovaný stálicí mezi českými nápoji - dvanáctistupňovým plzeňským Prazdrojem. Zajímavé slevy ve stravování jsou poskytovány pro skupiny návštěvníků a pro skupiny účastníků školení.

Parkhotel Skalní město - další služby:

Parkhotel Skalní město nabízí tyto prostory a rozlohy pro pořádání firemních akcí: salonek 37m², dvě školící místnosti 59m² a 80m² a kongresový sál 91m². V hotelu jsou Vám po předchozí dohodě schopni zajistit i další vybavení (PC, dataprojektor, laserové ukazovátko, ozvučení, mikrofony…).

Pro skupiny, rodinné oslavy či rauty možnost zajištění kulturních programů (hudební produkce, taneční a kulturní vystoupení...).

Součástí hotelu je i vlastní parkoviště, které je době od 22:00 do 7:00 hodin uzamčeno a je pro ubytované hosty a návštěvníky restaurace zdarma.

Zobrazit více

Mapa

Zvětšit mapu

Ceny

Letní cena od: 450 CZK
Zimní cena od: 375 CZK

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 63
Celkový počet pokojů: 29
Druhy pokojů: 2 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 28
Počet apartmá: 1

Kongresové vybavení

Technické vybavení: flip-chart, televizor, video, DVD přehrávač, CD přehrávač, přenosné plátno, internet, WiFi, kopírka, ozvučení, zpětný projektor, diaprojektor, videokamera
Vybavení sálu: parket, podium
Služby: catering, květinová výzdoba, parkoviště
Kongresy: ano
Prostory pro akce: salonek, školící místnost, školící místnost 2, kongresový sál
Salonek - kapacita: 20
Školící místnost - kapacita: 40
Školící místnost 2 - kapacita: 40
Kongresový sál - kapacita: 60

Příloha

Kalendář akcí

27.5.2022 10:00 - 29.5.2022

Valdštejnské slavnosti v Jičíně

Vzdálenost: 5,52 km
Po vynucené pauze se letos dočkáme Valdštejnských slavností. Na konci května se můžete těšit na tři dny věnované postavě a době Albrechta z Valdštejna. Nebude ...
23.3.2022 - 24.7.2022

Rok na vsi

Vzdálenost: 6,22 km
Výstava Jany Jarkovské – figurky z kukuřičného šustí.
21.5.2022 18:00 - 21:00

Muzejní noc

Vzdálenost: 6,22 km
Noční pobyt v roubené chaloupce.