Motoprůvodce získal prestižní cenu

vccr 01

Brožura Motoprůvodce po východních Čechách získala speciální cenu poroty Velké ceny cestovního ruchu 2021/2022. Tento oblíbený turistický tištěný produkt vydala loni v květnu někdejší Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje.

Speciální cenu v kategorii “turistický produkt” převzal na pražském výstavišti v rámci veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD Martin Soukup, ředitel Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu, spolu s Janem Špeldou, tehdejším marketingovým manažerem centrály. ,,Převzít ocenění byla moc příjemná povinnost. Vnímám to jako motivaci do další práce,“ uvedl k tomu Soukup.

vccr 04

Královéhradecký kraj si kromě této speciální ceny odnesl i další dvě ocenění v kategorii “nejlepší udržitelný projekt”. Technické služby Adršpach zabodovaly na 2. místě se svým v loňském roce spuštěným online rezervačním systémem pro vstup do Adršpašských skal, který je propojený s online nákupem parkovacího místa. A 3. místo získalo DMO Hradecko s projektem “Hradecko – první společensky odpovědná destinace u nás”.

vccr 02

Paní náměstkyně Martina Berdychová pak za Královéhradecký kraj převzala 3. místo v anketě Kraj mého srdce v kategorii KAM na zimní dovolenou.

vccr 03

Nejvýznamnější tuzemský veletrh cestovního ruchu HOLIDAY WORLD & REGION WORLD se konal od 18. do 20. března v prostorách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Jednalo se už o 30. ročník tohoto mezinárodního veletrhu. Královéhradecký kraj se tady prezentoval, podobně jako jiné kraje, na společném prostoru agentury CzechTourism.
Vytvořeno 23.3.2022 12:42:52 | přečteno 376x | mirekneuman